Barkod Okuyucular

MAGELLAN™ 9400i Yüksek Performanslı Bi-Optik Barkod Okuyucu

Tüm yüzeylerinde dijital okuyucu bulunan 9400i tarayıcılar, hem 1D hem de 2D barkodları sorunsuz bir şekilde okur. Geleneksel başlık yüksekliği ve büyük yatay ve dikey pencereleri ile Magellan 9400i, self servis ve diğer satış noktalarında bulunan dokunmatik ekranların, ödeme terminallerinin ve yazıcıların optimum bir şekilde konumlandırılmasına olanak tanırken, diğer yandan hem oturan hem ayakta çalışan kasiyerlere kullanım kolaylığı sağlar.

Detaylı bilgi için broşürü indiriniz

QUICKSCAN™ QD2400 Serisi 2D El

QuickScan™ QD2400 serisi uygun fiyat ve çok yönlü okuma performansıyla pazar talebini ve perakendecilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. QuickScan QD2400 serisi, normal barkodların yanı sıra bir mobil cihaz ekranında bulunan veya müşteri kartlarının üzerinde yer alan karmaşık 2D barkodları da okuyabilmektedir. QD2400 serisi, zarif ve sağlam bir 2D görüntüleyiciden daha hızlı ve güvenilir bir tarama sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için broşürü indiriniz

MAGELLAN™ 3400 Serisi Bi-Optik Lazer Barkod Okuyucu

Magellan 3400 serisi tarayıcılar, mevcut ödeme noktalarına kolay bir şekilde entegre edilebilmektedir. Yeni elektronik platform sayesinde tek bir 5V USB bağlantısından güç alabilmekte, böylece yüksek performans sağlamasının yanı sıra herhangi bir POS sistemine kolayca bağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için broşürü indiriniz

POS Yardım Masası’na 365 gün 08:30-23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

POS Yardım Masası