Groseri, GeniusOpen yazılımlarını kullanmaya başladı.

Groseri, 2011 yılında tüm mağazalarında IBM SurePOS 300 elektronik yazar kasaları ve yeni nesil satış noktası uygulaması olan GeniusOpen yazılımlarını kullanmaya başladı.

Çukurova bölgesinin önde gelen market zincirlerinden biri olarak hizmet veren Groseri, satış süreçlerini daha yakından takip edebilmek, stoklarını kontrol edebilmek, müşteri sadakatini ve memnuniyetini optimize etmek için IBM SurePOS 300 elektronik yazar kasaları ve Genius Open yazılımlarını tercih etti. Proje için Groseri, bir IBM kuruluşu olan ve perakendecilik sektöründe anahtar teslim çözüm sunan POS A.Ş. ve perakende sektöründe anahtar teslim çözümler üreten Çözüm Ortağı Denker Elektronik ile beraber çalıştı. Konuyla ilgili olarak Groseri Bilgi İşlem Müdürü Gökhan Tepegöz “Müşterinin devamlılığı ve memnuniyeti bizim için herzaman önemli olmuştur. 2004’te şirketimizde müşteri sadakat kartı uygulaması başlattık ve buna ilk adımı attık.

Şimdi ise daha ileri teknolojiye sahip elektronik yazar kasalar ve yeni yazılımlarla müşterilerimize çok daha yenilikçi çözümler sunabileceğiz. Satış süreçlerinde müşterilerimizin herhangi bir problemle karşılaşmadıklarından emin olabiliyoruz.

IBM SurePOS 300 elektronik yazar kasalarını ve Genius Open yazılımlarını kullanmaya başladıktan sonra müşteri geri dönüş hızının arttığını da gözlemledik. Ayrıca kasiyerlerimizin başarı grafikleri yükseldi ve daha verimli çalışmaya başladılar. Kullanılan yazılımın veritabanının açık sistemler üzerinde olması dolayısıyla da raporlarımızı arka ofise aktararak bütün personelimizin faydalanmasını sağlayabiliyoruz. IBM bize bu açık mimariyi sağladı” diye konuştu.

POS Yardım Masası’na 365 gün 08:30-23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

POS Yardım Masası