POS A.Ş. 20 Yaşında…

1993 yılından beri perakende sektörüne Perakende Otomasyon Sistemleri sunan POS Perakende Otomasyon Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. 20. yaşını kutluyor.

2-3 kasım tarihlerinde tüm POS A.Ş çalışanları ile Yalova Limak Thermal Otel’de 20.yıl toplantısı ve gala yemeği düzenlendi. Toplantıda POS A.Ş. Genel Müdürü Feridun YUĞAÇ, mali onaylı yazarkasa sistemlerinde Türkiye Pazar liderliği yanısıra 20 .yılında POS A.Ş.’nin artık yurtdışına GeniusPOS Express perakende yazılımı ve PLMS( Genius Promotion Loyalty Management System ) kampanya yazılımlarını ihraç eden bir firma haline geldiğini bildirdi. Bu vesile ile POS A.Ş.’nin yurtiçi ve yurtdışında ( Amerika’dan Singapur’a kadar ) çok önemli başarılara imza atmış, yazılım ihraç eden nadir şirketlerden biri olduğunun altını çizdi.

Akşam düzenlenen gala yemeğinde eğlenen POS A.Ş. çalışanları 20. yıl pastasını kesip, daha da büyüyerek ve daha fazla başarılara imza atarak yola devam edeceklerini söylediler.

Bir Toshiba Global Commerce Solutions (TGCS) şirketi olan POS A.Ş. , farklı perkendeciler için ( market / süpermarket, departman mağazacılığı, konuk ağırlama sektörü,sinema, fastfood ) TGCS’in tüm donanım ve yazılım ürünlerini, kuruluş, destek, proje yönetimi, danışmanlık ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. POS A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan Genius ön ofis yazılımları, Toshiba POS donanımları üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında uluslararası müşterilerde olmak üzere pek çok perakendeci tarafından kullanılmaktadır.

Nice yıllara POS A.Ş

POS Yardım Masası’na 365 gün 08:30-23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

POS Yardım Masası