Kuruluş Hizmetleri

POS AŞ tarafından verilen kuruluş hizmetleri; yazılım kuruluş ve yapılandırma hizmetleri, donanım kuruluş hizmetleri ve mağaza açılış destek hizmetleri olarak üç ana başlık altında gruplanabilir.

Yazılım kuruluş ve yapılandırma hizmetleri; POS uygulamalarının yüklenmesini, parametrelerin yapılandırılmasını ve sistem testlerini kapsar.

Donanım kuruluşu ve aktivasyon hizmetleri, mağaza otomasyon yapısı içinde konumlandırılan sunucunun, yazarkasanın ve çevrebirimlerinin mağaza içinde sürekli kullanılacakları alanlarda fiziksel olarak kurulmasını kapsar.

Mağaza açılış destek hizmeti, mağaza personeline teknik konularda yardımcı olmak, oluşabilecek sorunlara anında müdahale etmek ve sistemin sürekliliğini sağlamak amacıyla verilen opsiyonel bir hizmet olup, süresi müşteri yapısına ve ihtiyacına göre belirlenmektedir.

Yukarıda yer alan tüm kuruluş hizmetleri, proje planı içinde belirtilen tarihlere uygun olarak POS AŞ’nin konusunda uzman ve tecrübeli sistem uzmanları ve yetkili saha teknisyenleri tarafından verilmektedir.

POS Yardım Masası’na 365 gün 08:30-23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

POS Yardım Masası