Kuruluş Hizmetleri

POS A.Ş. tarafından verilen kuruluş hizmetleri yazılım kuruluş ve yapılandırma, donanım kuruluş ve mağaza açılış destek hizmetleri olarak üç ana başlık altında gruplanabilir.

Yazılım kuruluş ve yapılandırma hizmetleri, POS uygulamalarının yüklenmesi, parametrelerin yapılandırılması ve sistem testlerini kapsar.

Donanım kuruluşu ve aktivasyon hizmetleri, mağaza otomasyon yapısı içinde konumlandırılan sunucu, yazarkasa ve çevrebirimlerinin mağaza içinde sürekli kullanılacakları gerçek yerlerine fiziksel olarak kurulmasını kapsar.

Mağaza açılış destek hizmeti, mağaza personeline teknik konularda yardımcı olmak, oluşabilecek sorunlara anında müdahale etmek ve sistemin sürekliliğini sağlamak amacıyla verilen seçimlik bir hizmet olup süresi müşteri yapısına ve ihtiyacına göre belirlenmektedir.

Yukarıda yer alan tüm kuruluş hizmetleri, proje planı içinde belirtilen tarihlere uygun olarak, POS A.Ş.’nin konusunda uzman ve tecrübeli sistem uzmanları ve yetkili saha teknisyenleri tarafından verilmektedir.