Hakkında

25 yılı aşkın bir süredir perakende sektörü için öncü donanım ve yazılım ürünleri sağlayan POS A.Ş., 9 çözüm ortağıyla birlikte POS donanımları ve satış uygulamalarının yanı sıra müşteriye özel yazılım geliştirme hizmetleri, kurulum hizmetleri, destek, proje yönetimi, danışmanlık hizmetleri, garanti ve bakım hizmetleri dahil olmak üzere perakende sektörünün ihtiyaç duyacağı tüm katma değerli ürün, hizmet ve çözümleri sunmaktadır.

IBM Türk Ltd. Şti. ortaklığı ile 1993 yılında kurulan ve 2012 yılında Toshiba Global Commerce Solutions şirketine geçen POS A.Ş.’nin ürün ve çözümleri Market, İndirimli (Discount) Market, Restoran/Self Servis ve masada yemek hizmeti veren yiyecek içecek sektörü, özellikli mağazacılık, Yapı Market ve Departman Mağazacılığı alanları başta olmak üzere perakende sektörünün pek çok segmentinde kullanılmakta ve sektördeki öncü ve lider konumunu pekiştirmektedir.

Toshiba Global Commerce Solutions’ın sektör lideri çözümlerini Türkiye pazarıyla buluşturan POS A.Ş. tarafından geliştirilen mağazacılık uygulamaları, Toshiba donanım ve aksamları üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında pek çok perakendeci tarafından kullanılmaktadır.

POS A.Ş. garanti, bakım ve destek hizmetlerini Türkiye çapında 44 lokasyonu kapsayan yaygın servis ağı ile sağlamaktadır.

Alışveriş deneyimini geliştirecek yenilikçi çözümler üretmeyi çalışmalarının merkezine yerleştiren POS A.Ş., geliştirdiği birçok ürün ve yazılım, ödeme kaydedici cihazlar, bu cihazlarda çalışan yazılımlar ve danışmanlık hizmetini kapsayan çözüm portföyüyle, çağın alışveriş deneyimi gereksinimlerini karşılamayı ve söz konusu ihtiyaçlara yönelik yeni çözümler geliştirmeyi sürdürmektedir.