Tecrübelerimiz

Geleceğin Mağazası

Fiziksel mağazanızda yeni teknolojileri kullanarak benzersiz deneyimler oluşturun

Günümüzün mağazası alışveriş listesine dayalı ürün satın alımlarını sağlamak yerine müşterilerine kişiye özel hizmet ve alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Müşteri odaklı deneyim

Geleceğin mağazaları artık burada. Geleceğin mağazasında perakendeciler, teknolojinin de yardımıyla daha önce sadece hayal edilebilen özel hizmetleri müşterilerine sunma noktasındalar.

Müşterilerinize beklentilerinin ötesinde hizmet sunun

Katma değerli ve kesintisiz hizmet sunulabildiği sürece müşteriler, perakendecilerin son teknolojileri mağazalarında uygulamalarını istemektedirler. Mağaza içi kesintisiz hizmetin kapsamı belirlenirken, müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır.

Bunların hepsi bir süreç

Harika bir alışveriş deneyimini bir gecede yaratmak mümkün değil. Bu nedenle sunduğumuz her çözüm, perakendecinin mevcut sistemleriyle ve altyapısıyla uyumlu bir şekilde çalışmalı.

Kesintisiz alışveriş artık hayatımızda

Kesintisiz alışveriş yapısını oluşturmak için IoT teknolojisini kullanarak kayıp önleme,
envanter ve müşteri takibi gibi alanlardaki sorunları ortadan kaldırmaktayız.

Sistem Yönetimi

Sistemin temeline dönmek çok önemli

Fiziksel BT altyapınızın temel bileşenleri hakkında bilgi sahibi olmanız hayati öneme sahiptir. Çünkü müşterilerin ürünlere erişim süresi, hizmetlerin sunum şekli, rekabet etme yeteneği, müşteri hizmetleri, iletişim, mağaza içi müşteri deneyimi ve çok daha fazlası bu bileşenlerle doğrudan bağlantılıdır.

BT süreçlerini kolaylaştırmak

Son kullanıcı talepleri ve perakende sektörünün her daim genişleyen bir ekosistem (uygulamalar ve altyapılar) ihtiyacı nedeniyle mağazacılık ortamı kompleks ve dinamik olmaktadır. Sürekli sorunlara müdahale eden bir konumda çalışmak, BT ekipleri için zaman ve maliyet açısından yorucu olabilmektedir. Toshiba’nın yönetim hizmetleri çözümleri ile hemen bugün proaktif çalışma yapısına geçebilir ve olası sorunları önceden öngörebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

POS Yardım Masası’na 365 gün 08:30-23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

POS Yardım Masası