ŞİKAYET VE ÖNERİLER

Şikayet Ve Öneriler
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

POS Perakende Otomasyon Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. olarak kişisel verilerin korunmasına büyük önem vermekteyiz. Web sayfamızda girişini yaptığınız kişisel verilerinizi talep ve şikayetlerinizi şirket içinde takip etmek ve size geri iletişim sağlayabilmek için POS A.Ş. Mail ortamlarında işlemekte ve saklamaktayız.

Bu amaçla topladığımız kişisel verilerinizi yalnızca yukarıda bahsedilen amaçlarla işlemekte/kullanmaktadır. Bu amaçların dışında ve söz konusu firma haricinde kişisel verilerinizi işlemiyor ve paylaşmıyoruz.

Kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından ilgili mevzuata uygun olarak silinmekte, yok edilmekte ya da anonim hale getirilmektedir.

Bu kapsamda Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesinde yer alan haklarınız Şirketimizin www.pos.com.tr adresli internet sitesinde yer alan Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası’nın 18. maddesinde yer almaktadır. Bu konudaki taleplerinizi söz konusu Politika’da belirtilen yöntemle bize her zaman iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

POS Yardım Masası’na 365 gün 08:30-23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

POS Yardım Masası