GeniusOpen Kurumsal Servis Katmanı

“Çok kanallı müşteri deneyimi oluşturmak, mağaza operasyonlarını iyileştirmek ve genel verimliliği artırmak için tüm teknolojilerinizi bir araya getirin.” 

İşinizin ve müşterilerinizin değişen ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermek ve işinizi geliştirmek için teknolojinizi güncellemek çok önemlidir. GeniusOpen; POS, mobil ve self servis satış noktalarınız başta olmak üzere müşterilerinizle iletişim kurduğunuz tüm kanallarınızı ve uygulamalarınızı bir araya getiren entegre bir servis platformudur.  GeniusOpen, bütün kanallarda müşteri verilerinizi, kampanyalarınızı ve hatta uygulamalarınızı tekilleştirerek, müşterilerinize kesintisiz bir deneyim sunmanızı sağlar. 

Gerçek Zamanlı Kampanya Motoru
(E-Kampanya) 

GeniusOpen, POS uygulamanızda desteklediğiniz bütün kampanyaları online ortama taşıyarak müşterilerinize her kanalda aynı promosyonu ve kampanyayı sunabilmenizi sağlar. 

Müşteri Sadakat Kart uygulamaları, Kupon ve Hediye Kartları (ServiceBus)  

Mağazadaki müşterileriniz ile online müşterilerinizi tekilleştirerek sunduğunu sadakat puanı, kupon veya hediye kartı gibi satış hizmetlerinizi bütün kanallarda kesintisiz bir şekilde sunmanızı sağlar. 

Ürün ve Sipariş Yönetim Servisi (PMS)  

Ürün ve sipariş verinizi tekilleştirerek mağaza içi sipariş, eve teslim, tıkla ve topla, alışveriş listesi gibi uygulamalarınızı kullanabilmenizi sağlar. Mağaza satış deneyiminizi online ortama taşırken online ürünlerinizi mağaza içinde müşterilerinize sunarak kesintisiz bir alışveriş deneyimi oluşturur. 

Mağaza içinde müşterilerinizden sipariş veya ön sipariş alarak verimliliğinizi de artırır.  

Sanal Ürün Yönetim Servisi (VPS)  

Mağaza içi stok gerektirmeyen online ürün ve hizmetlerinizi (garanti satışı, depodan satış, bilet satışı gibi) müşterilerinize sunmanızı sağlayarak kazancınızın artmasına yardımcı olur.     

Veri İşleme Yönetim Servisi (TRx Manager) 

POS verileriniz ile online satış verilerinizi birleştirir. Online ortamda alınan ürünlerin mağazada iade edilmesini sağlar. 

SMS Servisi 

SMS doğrulaması gerektiren her işleminizde müşterilerinizin ve mağaza personelinizin SMS ile doğrulama yapmasını sağlar.   

POS Yardım Masası’na 365 gün 08:30-23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

POS Yardım Masası