Kampanya , Promosyon, Müşteri ve Sadakat Kart Çözümleri

Sadakati artırmak için müşterilerinizle olan her etkileşimi optimize edin. GeniusOpen kampanya, promosyon, müşteri ve sadakat kart çözümleri ile gittikçe karmaşıklaşan genel ve hedefli promosyonlarınızı yönetirken sonuçlarınızı güçlü analizleri ve raporlama araçları ile birleştirebilirsiniz.

GeniusOpen kampanya, promosyon, müşteri ve sadakat kart modülleri ile müşterilerinize özelleştirilmiş hizmetler sunarak yeni müşteriler kazanabilir ve mevcut müşterilerinizde marka sadakati yaratabilirsiniz. Online çalışan modüller ile ürün gruplarını ve müşteri segmentlerinizi kolayca ve tam olarak entegre edebilirsiniz.

Müşteriye özel ürün, ödeme ve belgeye dayalı indirim kampanyalarının yanı sıra puanlar, kuponlar ve mesaj kampanyalarının merkezi çalışması, her kanaldan müşterilere ulaşarak farklılaştırılmış müşteri deneyimi sunmanızı sağlar.

Dijital müşteri ekranları ve mobil çözümlerle birleştirdiğimiz kampanya ve promosyonlar ile müşterilerinize farklı ve yaratıcı kampanya önerileri sunabilirsiniz.

Bunların yanında aynı ürün veya ürün gruplarına aynı anda birden fazla kampanya yapıldığında müşteri için en iyi kampanyayı seçecek ve uygulayacak. Böylece kampanya seçme ve önceliklendirme algoritmaları ile fark yaratabilirsiniz.

Bütün bu ileri seviye kampanya, hediye kartı, puan, kupon çözümleri, dış sistem kampanya, kart ve ödeme sistemleri ile birleştiğinde iade işlemleri hem perakendeciler hem de müşterileri için problem oluşturmaktadır. GeniusOpen otomatik iade çözümü bütün bu karmaşıklık için de en doğru şekilde kazanımları ve harcamaları gerçek zamanlı olarak çözümlemekte ve en doğru şekilde iade işleminin yapılmasını sağlamaktadır.

POS Yardım Masası’na 365 gün 08:30-23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

POS Yardım Masası