GeniusOpen ile Dijital Deneyim Platformu

Perakendecilerin yeni satış kanalları ile müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunmasıdır…

Kasa Önü Digital Signage

Kasa önü digital signage, Toshiba TCxWave POS Donanımı, TCxDisplay ve GeniusOpen yazılımlarının birarada kullanıldığı çözümdür. Bu çözüm her ölçekteki perakendecinin kendi müşterisinin satış noktasındaki alışveriş deneyimini ve iletişimi arttırmayı kolaylaştırır.

Perakendecinin sahip olduğu diğer merkezi içerik yönetimi uygulamaları ile kullanılan mağaza içi ekranlar ile kolay entegrasyon yapılabilmektedir.

Tablet Çözümü

Perakendecinin müşterileri için Genius uygulamalarını kullanarak satış asistanı vasıtası ile müşteriye yaşattığı mobil alışveriş deneyimidir. Satış noktasından bağımsız müşteri verisinin toplanması, ürün ve müşteri özel kampanyalarının gösterilmesi, müşterinin sahip olduğu mobil ödeme avantajlarından faydalandırılması ile birlikte ödemenin alınmasına imkan sağlar.

Mobil Ödeme Entegrasyonları

Genius yazılımlarının farklı mobil ödeme sistemleri ile kolay entegrasyon avantajı hem kasa noktasında hem mobil çözümlerde, perakendecinin müşterisine mobil ödeme gerçekleştirme imkanı sağlar.

E-campaign

Perakendecinin sahip olduğu tüm kanallarda(e-ticaret sitesi,kasa uygulaması,mobil uygulama) kampanya ve merkezi olarak yönetilmesi sağlanır.

ServisBus

Perakendecilerin sahip olduğu tüm kanallarda müşteri/puan/çek verilerinin tekilleştirilmesini sağlar.

Kasiyersiz Kasa (Self Checkout)

Toshiba yenilikçi kasiyersiz kasa sistemi, müşteriler için hızlı ve kolay anlaşılır bir deneyim yaratılması ve aynı zamanda perakendecilere daha önce benzeri görülmemiş bir esneklik sağlanması için tasarlanmıştır.

Sistemin ürün kodu tarama, ödeme ve torbalama ünitelerinden oluşan yenilikçi modüler tasarımı, perakendecilere ödemeyi hızlandırabilen, fiziksel alanı optimize eden, nakit yönetimini iyileştiren esnek bir self servis hizmet çözümü sunmaktadır. Aynı zamanda kaliteye, güvenilirliğe, güvenliğe ve yasal standartlara sürekli olarak odaklanma olanağı sağlamaktadır.